شماره تماس سراسری: 77990129 - 021
تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

امتیازات تشویقی خرید کالا

امتیازات تشویقی خرید کالا (بن لاین)
 
در صورتی که مشتری دائمی و وفادار استوا باشید می توانید به ازای هر خریدی که از استوا انجام می دهید، امتیازات تشویقی (بن لاین) مختلفی دریافت نمایید که این امتیازات در خریدهای بعدی به عنوان تخفیف خرید کالا برای شما محاسبه خواهد گردید. توجه داشته باشید که این امتیازات به برخی از کالاهای موجود در استوا تعلق می گیرد و مقدار آن در صورت وجود مشخص است و پس از خرید نهایی آن محصول به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. شما می توانید با در اختیار داشتن مقداری از این امتیازات در هزینه خرید خود صرفه جویی نمایید.
 
توجه 1: امتیاز تشویقی (بن لاین) تنها قبل از پرداخت نهایی قابل اعمال می باشد و پس از پرداخت وجه مورد نظر، امکان استفاده از امتیاز تشویقی (بن لاین) برای کسر مبلغ سفارش وجود نخواهد داشت.
 
توجه 2: این امتیازات یک هدیه و مشوق از طرف استوا به خریداران گرامی می باشد و استوا حق خود می داند که در هر زمان که لازم بداند و یا امتیازی به صورت اشتباهی به حساب کاربری وارد شده باشد، این امتیازات را لغو نماید و نادیده بگیرد. همچنین از این امتیازات تنها در وب سایت استوا می توان استفاده نمود و قابلیت تبدیل به مبالغ ریالی برای این امتیازات وجود ندارد.
 
جهت هرگونه پرسش، پیشنهاد یا انتقاد، شما می توانید از صفحه پرسش ها و یا تماس با ما، پیام خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس