شماره تماس سراسری: 77990129 - 021
تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خط مشی حریم خصوصی

خط مشی حریم خصوصی

حفظ حریم شخصی کاربران گرامی خط مشی استوا می باشد. در این مورد، لطفا به نکات زیر توجه فرمائید:
 
1. استوا برای ارائه خدماتی امن و ساده کردن خرید کاربران و ارسال به موقع سفارش آنها، لازم است که اطلاعاتی را در هنگام ثبت نام و بعد از آن از کاربران دریافت نماید. از جمله این اطلاعات، نام و نام خانوادگی، کد ملی، نشانی پستی و سایر اطلاعات شخصی مورد نیاز می باشد. همچنین استوا می تواند از برخی از این اطلاعات برای اهداف بازاریابی داخلی خود استفاده نماید. از جمله موارد ذکر شده می توان به عضویت کاربران در خبرنامه اشاره کرد که کاربران می توانند در هر لحظه اشتراک خود در خبرنامه و دریافت ایمیل های استوا را لغو نمایند.
 
2. استوا ممکن است نظرات ارسالی کاربران گرامی را در جهت یکپارچه سازی مطالب سایت ویرایش نماید. همچنین در صورتی که مطالبی از طرف کاربران به عنوان نظر و ... ارسال گردد که مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، استوا می تواند از آن مطالب در جهت پیگرد قانونی استفاده نماید.
 
3. استوا هویت شخصی کاربران را به هیچ شخص یا سازمانی فاش نمی نماید مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. همچنین مسئولیت حفظ و نگهداری کلمه عبور بر عهده کاربران می باشد و استوا در این باره هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید.
استوا تمام تلاش خود را مصروف می دارد تا تجربه خریدی سریع، امن و لذتبخش را در اختیار کاربران گرامی قرار دهد.
 
جهت هرگونه پرسش، پیشنهاد یا انتقاد، شما می توانید از صفحه پرسش ها و یا تماس با ما، پیام خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس