شماره تماس سراسری: 77990129 - 021
تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

روش های ارسال سفارش

روش های ارسال سفارش
 
بازدیدکننده گرامی، شما می توانید با خاطری آسوده، سفارش خود را در سریع ترین زمان ممکن از استوا دریافت نمایید. در حال حاضر، روش های ارسال سفارش در استوا به شرح زیر می باشد:
1. تحویل سریع شهر تهران:
شامل سفارشاتی که وزن آنها در محدوده کالاهای سنگین وزن قرار نمی گیرد. این گونه سفارشات در صورتی که تا قبل از ساعت 12 ظهر روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه ثبت گردند، در همان روز بعد از هماهنگی با مشتری در مورد ساعت تحویل سفارش، ارسال می گردند و به مشتری تحویل می شوند. همچنین در صورتی که این گونه سفارشات بعد از ساعت 12 ظهر روزهای کاری هفته ثبت گردند، در اولین ساعات کاری روز کاری بعد ارسال و تحویل مشتری می گردند. برای استوا پاسخ به درخواست اعلام زمان دقیق تحویل سفارش از سوی مشتری امکان پذیر نمی باشد اما استوا تمام تلاش خود را می نماید تا در محدوده زمانی هماهنگ شده با مشتریان گرامی، سفارش را تحویل دهد.
 
2. تحویل شهرستان از طریق پست:
شامل سفارشاتی که وزن آنها در محدوده کالاهای سنگین وزن قرار نمی گیرد. این گونه سفارشات حداکثر تا 3 روز کاری بعد از ثبت سفارش بر مبنای محدوده جغرافیایی مقصد تحویل سفارش، تحویل مشتری می گردند. در مورد این گونه از سفارشات امکان تعیین دقیق روز و ساعت تحویل وجود ندارد. ممکن است در تعداد معدودی از موارد، سفارش با تاخیر تحویل گردد که این مربوط به اداره پست می باشد و استوا در اولین ساعات کاری بعد از ثبت سفارش، محصول را تحویل پست می دهد.
 
3. تحویل اقلام سنگین وزن به تهران:
ارسال سفارشات سنگین وزن، از طریق باربری و ... انجام و تحویل خواهد شد که شرایط زمان تحویل آنها در شرایط عادی مانند موارد بالا می باشند.
 
4. تحویل اقلام سنگین وزن به شهرستان:
ارسال سفارشات سنگین وزن، از طریق باربری و ... انجام و تحویل خواهد شد که شرایط زمان تحویل آنها در شرایط عادی مانند موارد بالا می باشند.
 
5. تحویل اقلام صادراتی به خارج از کشور از طریق پست DHL:
ارسال سفارشات خارج از کشور، از طریق پست DHL انجام می گیرد. زمان تحویل این گونه از سفارشات بین 3 تا 10 روز کاری بر مبنای محدوده جغرافیایی مقصد تحویل سفارش می باشد.
 
تذکر 1: روزهای غیر کاری شامل جمعه ها و تعطیلات رسمی می باشد.
 
تذکر 2: هزینه ارسال سفارشات در مورد هر محصول در صفحه انتخاب روش ارسال مشخص گردیده است اما در مورد بسیاری از محصولات با روش ارسال 1 و 2 برای مبالغ بالای 200 هزار تومان، به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.
 
تذکر 3: اقلام گروه یک و دو در اکثر مواقع به ترتیب از طریق پیک و پست پیشتاز یا سایر روش های پستی ارسال می گردند. در مورد اقلام گروه یک، تنها برای محدوده های تحت پوشش شهر تهران پیک در نظر گرفته شده است. در برخی موارد برای اقلام گروه یک نیز پست پیشتاز در نظر گرفته شده است. برای اقلام گروه دو، ممکن است یک گزینه ارسال اکسپرس وجود داشته باشد که در صورت انتخاب، زمان ارسال به شهرستان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. نشانی اینترنتی رهگیری پست پیشتاز به صورت http://itemtracking.post.ir می باشد. برای رهگیری سایر روش های پستی با دفتر آن پست تماس حاصل فرمایید.
 
تذکر 4: در برخی مناسبت ها و همچنین روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با اندکی تاخیر به دست مشتریان برسد.
 
تذکر 5: هزینه ارسال اقلام سنگین وزن بر اساس تعرفه باربری محاسبه خواهند شد و همچنین هزینه ارسال اقلام صادراتی به خارج از کشور بر اساس تعرفه پست DHL محاسبه می گردند که هر دو در صفحه انتخاب روش ارسال هر محصول مشخص گردیده است.
 
توجه: در شرایطی که محصولی آماده برای ارسال نباشد، به عنوان مثال یک محصول دست ساز باشد یا اینکه یک محصول پیش فروش باشد، زمان تحویل آن به صورت عادی نخواهد بود و بر مبنای میزان زمان لازم برای ساخت یا تهیه آن کالا یا خدمت، طول خواهد کشید که زمان تحویل دقیق این نوع از کالاها یا خدمات در ذیل صفحه مربوط به هر کالا یا خدمت قابل مشاهده می باشد.
 
جهت هرگونه پرسش، پیشنهاد یا انتقاد، شما می توانید از صفحه پرسش ها و یا تماس با ما، پیام خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس