شماره تماس سراسری: 77990129 - 021
تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

روش های پرداخت وجه سفارش

روش های پرداخت وجه سفارش
 
روش های پرداخت وجه در استوا عبارتند از:
1. پرداخت توسط درگاه آنلاین اینترنتی:
در صورتی که درگاه پرداخت آنلاین یکی از بانک های طرف قرارداد استوا فعال باشد، شما کاربر گرامی می توانید با خیالی آسوده پرداخت خود را از طریق درگاه آنلاین اینترنتی انجام دهید.
 
تذکر 1: استوا دارای گواهینامه امنیت SSL در صفحه پرداخت مبلغ می باشد در نتیجه می توانید پرداخت خود را در محیطی امن با آسودگی خاطر انجام دهید. اما رعایت برخی موارد در هر پرداخت آنلاین اینترنتی الزامی می باشد:
 
1. در صفحه پرداخت آنلاین بانک مورد نظر، به نام پذیرنده (استوا) دقت نمایید.
2. در صفحه پرداخت آنلاین بانک مورد نظر، در قسمت آدرس بار مرورگر اینترنتیتان، دقت کنید که در ابتدای نشانی URL از پروتکل امن https استفاده شده باشد نه http.
3. همچنین از وجود قفل طلایی رنگ در این نشانی مطمئن شوید و در صورت عدم مشاهده این قفل، پرداخت را انجام ندهید.
4. نهایتا برای وارد کردن اطلاعات پرداخت خود از صفحه کلید مجازی مهیا شده، استفاده نمایید.
 
راهنمای صفحه پرداخت آنلاین اینترنتی:
 
1. شماره 16 رقمی کارت بانکی: شماره ای 16 رقمی می باشد که بر روی کارت همه بانک های عضو شبکه شاپرک حک شده است.
 
2. رمز خرید اینترنتی: رمز دوم کارت بانکی شما می باشد که با رمز اول که در هنگام استفاده از خودپرداز بانکی استفاده می کنید متفاوت است. شما می توانید این رمز را با استفاده از دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود ایجاد نمایید و یا اینکه این رمز را از خود بانک دریافت کنید.
 
3. کد CVV2: این یک کد 3 یا 4 رقمی می باشد که در پشت یا روی کارت بانکیتان حک شده است.
 
4. تاریخ انقضا: تاریخ انقضای کارت بانکیتان می باشد که معمولا بر روی آن حک شده است. اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد، مقدار ماه را 12 و مقدار سال را 99 وارد نمایید.
 
5. کد امنیتی: این کدی ضد رباط می باشد که باید در کادر مشخص شده عینا وارد نمایید.
نهایتا لازم است که با کلیک بر روی گزینه پرداخت، مبلغ صورتحساب محصول مورد نظر خود را پرداخت نمایید.
 
تذکر 2: در صورتی که مبلغ با موفقیت پرداخت شود، پیغام مرتبط بر روی صفحه ظاهر خواهد شد و شما به صفحه وب سایت استوا بازخواهید گشت و رسید پرداخت خود را مشاهده خواهید نمود اما در صورتی که به هر دلیل مبلغ با موفقیت پرداخت نشود، دو حالت وجود دارد: در حالت اول مبلغ مورد نظر از حساب بانکی شما کسر نشده است. در حالت دوم مبلغ مورد نظر از حساب بانکی شما کسر گردیده که در این حالت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا بانک مبدا شما مبلغ کسر شده را حداکثر ظرف 72 ساعت به حساب شما بازخواهد گرداند. اگر تا 72 ساعت مبلغ به حساب شما واریز نشد، به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و مورد را اطلاع دهید.
 
2. پرداخت توسط موبایل:
در صورتی که تمایل داشته باشید پرداخت مبلغ صورتحساب خود را از طریق گوشی موبایل خود انجام دهید، با شماره گیری کد مشخص شده این روش در گوشی موبایل خود، می توانید مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.
 
توجه 1: تنها در صورتی که این روش پرداخت در صفحه پرداخت نهایی وجود داشته باشد، می توانید از این روش برای پرداخت خود استفاده نمایید.
 
3. پرداخت کارت به کارت یا حساب به حساب:
کاربر گرامی، در صورتی که امکان پرداخت آنلاین اینترنتی و یا پرداخت توسط موبایل به هر دلیل برای شما وجود ندارد، می توانید از طریق شماره کارت یا شماره حساب مشخص شده در "صفحه ثبت اطلاعات واریزی"، مبلغ مورد نظر را از کارت یا حسابتان در بستر شبکه شاپرک، کارت به کارت یا حساب به حساب کنید. پس از پرداخت موفقیت آمیز وجه مورد نظر، لطفا اطلاعات مبلغ واریزی خود را از طریق "صفحه ثبت اطلاعات واریزی"، ثبت نمایید.
 
تذکر 3: برای راهنمایی این نوع روش پرداخت، می توانید راهنمای صفحه پرداخت آنلاین اینترنتی در بالا را مطالعه نمایید با این تفاوت که برای این نوع روش پرداخت باید از دستگاه های خودپرداز و یا از اینترنت بانک خود استفاده نمایید. مشخصات اینترنت بانک خود را می توانید از بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.
 
4. پرداخت حضوری در بانک با ثبت فیش بانکی:
کاربر گرامی، در صورتی که امکان پرداخت از سه روش اول به هر دلیل برای شما وجود ندارد، می توانید با حضور در بانک و واریز حضوری مبلغ مورد نظر از طریق ثبت فیش بانکی، پرداخت وجه مورد نظر را انجام دهید. پس از پرداخت موفقیت آمیز وجه مورد نظر، لطفا اطلاعات مبلغ واریزی خود را از طریق صفحه "ثبت اطلاعات واریزی"، ثبت نمایید.
 
5. پرداخت توسط کارت بانکی در محل تحویل کالا:
کاربر گرامی، در صورتی که امکان پرداخت از چهار روش اول به هر دلیل برای شما وجود ندارد، می توانید از طریق یکی از کارت های بانکی تان که عضو شبکه شاپرک می باشد، توسط دستگاه کارت خوان سیار استوا، مبلغ مورد نظر را به حساب استوا انتقال دهید.

توجه 2: تنها در صورتی که این روش پرداخت در صفحه پرداخت نهایی وجود داشته باشد، می توانید از این روش برای پرداخت خود استفاده نمایید.
 
6. پرداخت توسط پول نقد در محل تحویل کالا:
کاربر گرامی، در صورتی که امکان پرداخت از پنج روش اول به هر دلیل برای شما وجود ندارد، می توانید مبلغ مورد نظر را به صورت نقد به تحویلدار، تحویل دهید. پرداخت توسط پول نقد در مورد برخی محصولات با مبلغ بالا امکان پذیر نمی باشد که این مورد به اطلاع شما خواهد رسید.

توجه 3: تنها در صورتی که این روش پرداخت در صفحه پرداخت نهایی وجود داشته باشد، می توانید از این روش برای پرداخت خود استفاده نمایید.
 
توجه 4: توجه داشته باشید که در صورت پرداخت از طریق 4 روش اول، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
 
توجه 5: کاربر گرامی، در صورتی که در صفحه پرداخت نهایی به هر دلیل روش پرداختی غیر از روش پرداخت آنلاین اینترنتی یعنی روش اول را انتخاب نموده اید، و بعد از ثبت سفارش تصمیم گرفته اید که سفارش خود را با استفاده از روش پرداخت مذکور انجام دهید، می توانید از طریق صفحه "واریز آنلاین وجه" که در منوی ناحیه کاربری وجود دارد، با وارد کردن مشخصات خواسته شده و همچنین رقم دقیق مبلغ قابل واریز که در سبد خریدتان مشخص شده بود و همچنین در صورتحساب اینترنتی ایجاد شده در ناحیه کاربریتان و همینطور در ایمیلتان قابل مشاهده است، بعد از کلیک بر دکمه "پرداخت" به صفحه درگاه آنلاین بانک مورد نظر وارد شوید و مبلغ صورتحساب خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
 
 
جهت هرگونه پرسش، پیشنهاد یا انتقاد، شما می توانید از صفحه پرسش ها و یا تماس با ما، پیام خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس