شماره تماس سراسری: 77990129 - 021
تمامی کالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

کارت هدیه

کارت هدیه
 
استوا شرایطی را فراهم کرده است تا شما کاربر گرامی استوا بتوانید کل یا قسمتی از مبلغ سفارش خود را با وارد کردن کد مندرج در کارت هدیه استوا در جایگاه مربوطه در صفحه سبد خرید و کلیک دکمه اعمال و ثبت این کد پرداخت نمایید. با این نوع کارت ها شما می توانید به دوستان خود هدیه بدهید و یا اینکه از آنها بخواهید تا با این کارت هدیه برای خود، کالا یا خدمتی را سفارش دهند.
 
این نوع کارت ها را می توانید با استفاده از روش واریز آنلاین و یا سایر روش های پرداخت همراه با هماهنگی با همکاران استوا، از همین صفحه تهیه نمایید. همچنین با استفاده از امتیازات تشویقی (بن لاین) موجود در حساب کاربری در صورت کفایت، می توان این کارت ها را تهیه نمود. همینطور برای خرید کارت هدیه، می توانید از طریق گزینه "خرید کارت هدیه" در منوی ناحیه کاربری اقدام به خرید نمایید.
 
توجه 1: کد کارت هدیه تنها قبل از پرداخت نهایی قابل اعمال می باشد و پس از پرداخت وجه مورد نظر، امکان استفاده از کارت هدیه برای کسر مبلغ سفارش وجود نخواهد داشت.
 
توجه 2: در صورتی که ابتدا مبلغ کارت هدیه برای خرید محصولی کسر گردد ولی بعد از آن به هر دلیلی سفارش لغو گردد، اعتبار صرف شده کارت هدیه برای خرید مذکور، به حساب وی بازگردانده خواهد شد تا برای خریدهای بعدی بتواند از آن استفاده نماید.
 
توجه 3: در وارد کردن صحیح کد کارت هدیه دقت فرمایید.
 
توجه 4: در صورتی که کل یا قسمتی از مبلغ خرید توسط کارت هدیه پرداخت شده باشد و در حین بررسی درخواست مذکور توسط کارشناسان استوا، اقلامی از آن حذف گردد، معادل قیمت اقلام حذف شده از درخواست، به اعتبار کارت هدیه استفاده شده اضافه خواهد شد.
 
توجه 5: در صورت استفاده از کدهای تقلبی و یا سوءاستفاده از این کارت ها، استوا حق خود می داند که سفارش ثبت شده با این روش را لغو نماید و همچنین حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد و هر گونه مسئولیتی را در قبال سرقت و یا سوءاستفاده از اطلاعات کارت های هدیه در اختیار کاربران، از خود سلب می نماید.
 
 
در صورت بروز هر گونه مشکل و یا جهت هرگونه پرسش، پیشنهاد یا انتقاد، شما می توانید از صفحه پرسش ها و یا تماس با ما، پیام خود را با ما در میان بگذارید.
با سپاس